O MNĚ

LOWCARB stravování jsem pro sebe objevila před mnoha lety v době, kdy se o něm u nás ještě skoro nemluvilo a textů v češtině bylo minimum. Díky omezení sacharidů jsem nejenom zhubla, ale zlepšilo se mé zdraví fyzické i psychické. Byla jsem tím tak nadšena, že jsem začala o LC a keto stravování studovat další a další informace. Zúčastnila jsem se zahraničních konferencí a hltala každou studii a článek na téma nízkosacharidového stravování.

Na podzim 2016 jsem začala pracovat na blogu s LOWCARB recepty Deliketo. V lednu 2017 jsem založila první českou LOWCARB facebookovou skupinu Nízkosacharidové (LOWCARB) stravování pro zdraví a hubnutí a nedlouho poté začala pořádat oblíbené LOWCARB semináře.

Mým velkým přáním vždy bylo, aby se o LC stravování dozvědělo co nejvíce lidí, kterým by mohlo pomoci. Své skupině jsem věnovala tisíce hodin práce, napsala jsem Manuál LC stravování, který pomohl mnoha lidem na jejich cestě za zhubnutím a zdravím. Uspořádala jsem přes 60 LOWCARB seminářů, které navštívily stovky lidí.

Pomoc lidem je pro mě důležitá. Vnímám ji jako své poslání. Rozhodla jsem se proto jít cestou osobní pomoci v rámci individuálních konzultací, kdy vám mohu předat své znalosti a zkušenosti, ale zejména mohu využít svou schopnost pomoci Vám odhalit bloky, které Vám brání v hubnutí.

Těší mě, že čtete tyto řádky. Váš zájem je pro mě velkou motivací a dává mé práci smysl.

Pavla Hlavičková